Tooted

Väikese firmana valime oma koostööpartnereid suure hoolega, sestap on meil eelis olla esindatavate firmadega pidevas isiklikus suhtluses ning võtta kogu tulev kaup omal käel vastu. Teile kliendina tähendab see, et saame isiklikult veenduda kauba kvaliteetsuses ning suudame seda ka edasimüüjana tagada.

Meil on loodud laoseis, et võimaldada kiireid tehinguid; erisoovide ja suuremate koguste korral saab tooteid tellida ka kataloogidest. Kaubad toimetame teieni pakiautomaatide või kullerfirmade abiga.

Meilt küsitakse sageli, miks meil ei ole veebipoodi. Väga hea küsimus, millele tegelikult ka väga lihtne vastus! Tegutsemise aja jooksul oleme suure osa oma kliendisuhteid saanud ja hoidnud paljuski tänu meie isiklikule lähenemisele ning konsultantide asjatundlikkusele. Nende kahe asja veebipoe teel edasi andmine on nõks, mida me veel ei valda, ja justnimelt sellepärast me külma (meie kaubagrupi puhul ka sageli väga segasesse) veebikaubandusse praeguse seisuga sisenenud ei olegi.

Küll aga! Me hindame sama kõrgelt oma neid kliente, kes teavad täpselt, mida ja kui mitu nad meilt vajaks, ning saaks ka veebipoes lihtsa vaevaga hakkama. Teil palume meile oma soovidega e-mail saata, ja meie saadame õige pea arve ja kauba vastu. Sama lihtsasti!

Mida teile pakume?

LED-valgusmaailm muutub ja areneb praegusel ajal sedavõrd tempokalt, et objektiivset pilti kogu hetkel saadaolevast kaubast ja nende hindadest on praktiliselt võimatu anda. Igal nädalal saabub meie lattu uut kaupa, mis kas täiendab või asendab olemasolevat tootevalikut. Seetõttu toome Teile tavapärase tootevõsa asemel siinkohal välja vaid meie pakutavate LED-VALGUSKAUPADE peamised tootegrupid:

LED-koduvalgustid
Laevalgustid
Seinavalgustid
Põrandavalgustid
Lauavalgustid
Süvisvalgustid, ka niiskuskindlad
Lae-ja põrandaventilaatorid, valgusega ja ilma

LED-lambid ja valgusallikad
LED-ribad, toiteplokid ja paigaldustarvikud

LED-tööstusvalgustid
Niiskus-ja tolmukindlad, IP44-65
Võimsad valgustid kõrgetesse ruumidesse

LED-välisvalgustid
Aia- ja tänavavalgustid
Prožektorid, liikumisanduritega ja ilma
Päikesepaneelidega õue ja aiavalgustid
Valgusketid, lambijadad

LED-büroovalgustid
LED-paneelid, suured ja väikesed
Liistvalgustid
Lauavalgustid

LED-kaubandusvalgustid
Siinivalgustid
Voolusiinid

Hea meelega räägime meie pakutavatest toodetest lähemalt ja aitame teil leida vajadustele vastavalt sobiva ning õige valiku! Kui tahate esimese valiku ise teha, uurige lähemalt meie toodete katalooge!

Kui vajate midagi, mida ülalt nimekirjas välja ei toodud – küsige siiski! Meil võib leiduda lahendusi, mida teile pakkuda, või oskame teid edasi suunata.