Firmast

Prass Valgus on 2016. aasta alguses loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, milles on ühendatud kvaliteetne kaup ning aastakümnete pikkune valgustimüügi kogemus. Lühidalt – me tunneme ja usaldame seda, mida müüme, ning püüame nõu anda igaühele, kelle ellu on valgust juurde vaja. Asjatundlikuks valgusalaseks konsultatsiooniks võtke palun meiega ühendust telefoni või meili teel. Või veelgi parem – palun astuge läbi meie Tartu kontorist – Ringtee 4. Meie arvates on valgustite müügi peaeesmärk inimeste aitamine, mitte kahtlase väärtusega kauba pähemäärimine!

Ehkki me keskendume peamiselt hulgimüügile, aitame meelsasti ka jaekliente, kes on valgusuuendusi väiksemas mahus läbi viimas.


Loomislugu


Prass Valguse looja ja nimeandja Priit Prass on Eesti valgustiturul olnud tuntud tegija juba aastakümneid. Projektimüügikogemuse on ta saanud valgustimüügihiiust AS Hektor Light ning juhtinud ja üles töötanud valgustiosakonna elektrikaupade hulgimüügiga tegelevas ettevõttes Viru Elektrikaubandus AS.

2016. aasta jaanuaris sündis pikalt kaalutletud otsus luua oma firma. Mõeldud – tehtud – ning juba mõne kuu möödudes võtsid Priit ning abikaasa Aet Prass vastu kliente firma Ringtee tänava kontor-laos. Väärtuslikud partner- ja kliendikontaktid võimaldasid kiiret edu ning peagi sai alla kirjutatud esindusleping Eestis Bulgaaria päritolu LED-valgustitootjaga V-TAC. Lai kogemustepagas võimaldas pakutava kauba sortimenti hoolega valida ning ehkki pakutavate kaubamärkide hulk on suhteliselt väike, on pakutav kaubavalik lai ning usaldusväärne.

2017. aastal liitus firmaga samuti pikaaegsete kogemustega Hasso Otto, kes oli firmas kuni 2020. aasta alguseni tegev müügijuhina.
2018. aasta suve algusest võtab Prass Valguse poes kliente vastu ka pikalt valgusti- ja elektrikaupade müügiga tegelenud Hanno Kroon.
2019. aasta suvest konsulteerib poe poolel ja leiab klientidele parimad lahendused lisaks Eve Kangur, 2020. aasta alguses liitus konsultantide tiimiga ka Tristan Boltovsky.