Firmast

Prass Valgus on 2016. aasta alguses loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, milles on ühendatud kvaliteetne kaup ning aastakümnete pikkune valgustimüügi kogemus. Lühidalt – me tunneme ja usaldame seda, mida müüme, ning püüame nõu anda igaühele, kelle ellu on valgust juurde vaja. Asjatundlikuks valgusalaseks konsultatsiooniks võtke palun meiega ühendust telefoni või meili teel. Või veelgi parem – astuge läbi meie Tartu kontorist – Ringtee 4. Justnimelt asjatundlikkus on see, mida uhkusega enda suurimaks kaubamärgiks peame.

Meie põhimõte on firma algusest peale olnud üks – valgustite müügi peaeesmärk peaks olema inimeste aitamine, mitte kahtlase väärtusega kauba iga hinna eest maha müümine.


Loomislugu


Prass Valguse looja ja nimeandja Priit Prass on Eesti valgustiturul olnud tuntud tegija juba aastakümneid. Projektimüügikogemuse on ta saanud valgustimüügihiiust AS Hektor Light ning juhtinud ja üles töötanud valgustiosakonna elektrikaupade hulgimüügiga tegelevas ettevõttes Viru Elektrikaubandus AS.

2016. aasta jaanuaris sündis pikalt kaalutletud otsus luua oma firma. Mõeldud – tehtud – ning juba mõne kuu möödudes võtsid Priit ning abikaasa Aet Prass vastu kliente firma Ringtee tänava kontor-laos. Väärtuslikud partner- ja kliendikontaktid võimaldasid kiiret edu ning peagi sai alla kirjutatud esindusleping Eestis Bulgaaria päritolu LED-valgustitootjaga V-TAC. Lai kogemustepagas võimaldas pakutava kauba sortimenti hoolega valida ning ehkki pakutavate kaubamärkide hulk on suhteliselt väike, on pakutav kaubavalik lai ning usaldusväärne.

2018. aasta suve algusest võtab Prass Valguse poes kliente vastu ka pikalt valgusti- ja elektrikaupade müügiga tegelenud Hanno Kroon.
2019. aasta suvest konsulteerib poe poolel ja leiab klientidele parimad lahendused lisaks Eve Kangur, 2020. aasta alguses liitus konsultantide tiimiga ka Tristan Boltovsky.